ПОСЛУГИ

Наші послуги

У ході виконання послуги підбору авто під ключ  компанія Auto Dvig  забезпечує супровід та контроль усього процесу від підбору авто до реєстрації у сервісному центрі:

  1. Узгодження із клієнтом параметрів автомобіля та бюджету.
  2. Отримання інформації по транспортному засобу від продавця.
  3. Перевірка авто в Європі нашими фахівцями.
  4. Оплата і доставка автомобіля.
  5. Розмитнення, сертифікація та реєстрація в сервісному центрі.
  6. Підготовка транспортного засобу до продажу.

Основна перевага покупки з аукціону — це, звичайно, ціна. Адже автомобілі, виставлені на аукціон, знаходяться у власності юридичних осіб і є для них непрофільним активом. Простіше кажучи, ці автомобілі вже окупилися і компанії готові продавати їх за ціною нижче ринкової, щоб отримати гроші вже «сьогодні». Всі автомобілі, що знаходяться на аукціоні, проходять повну візуальну та технічну діагностику. Зазначимо, що діагностика проводиться нами настільки ретельно, що більшість недоліків, пересічний покупець навіть і не помітив би.

Ми допоможемо поставити Ваш автомобіль на облік у сервісних центрах МВС (МРЕВ) у найкоротший термін. Послуга є актуальною для усіх регіонів України.
Постановка на облік автомобіля (державна реєстрація автомобіля/транспортного засобу) – це фінальний крок придбання транспортного засобу.

Лізинг – це договір, у якому лізингова компанія виступає інвестором. Вона пропонує використання певного майна (у нашому випадку – авто), в обмін на орендну плату. Після закінчення терміну договору та за умови повної оплати усі права на володіння автомобілем передаються орендарю.
Терміни укладання лізингового договору ви можете коригувати під себе. Мінімальний – 1 рік, максимальний – залежить від віку автомобіля.

Наша компанія здійснює повне митне оформлення під ключ, як на юридичну, так і на приватну особу.
Розмитнення, яке здійснюється нашими митними брокерами, гарантує швидке отримання повного набору усіх митних документів, оформлених за встановленим зразком з дотриманням усіх формальностей, відповідно до законів України.

Після сплати усіх зборів необхідно отримати сертифікат відповідності транспортного засобу стандартам України, який також додається до повного пакету документів, необхідних для постановки даного автомобіля на облік у сервісних центрах МВС(МРЕВ).

Наша компанія швидко та надійно доставить Ваш автомобіль з Європи до України (до 10 робочих днів), де він пройде обов’язкову процедуру розмитнення. Саме тому транспортуванням автомобілів у нас займаються лише кваліфіковані фахівці, які дуже акуратно і дбайливо ставляться до завантаження та розвантаження транспорту, щоб уникнути пошкоджень. Крім цього, транспорт надійно фіксується на автовозі, що запобігає зміщенню машин під час транспортування.

Усі автомобілі застраховані!

Скориставшись нашими послугами автовозу, Вам не доведеться хвилюватись за збереження Вашого авто.

Бажаєте уникнути довгих очікувань на продаж свого авто? Ми зробимо це швидко та ефективно!
“Треба продати – не можу чекати! Отримайте чесну оцінку та миттєвий викуп вашого авто – без зайвих клопотів!”
Не гайте часу на самостійний продаж! Обміняйте своє авто з Trade-in вже зараз й отримайте задоволення від швидкого оновлення!

Консультація та замовлення

Ми підберемо,  доставимо, розмитнимо і допоможемо в оформленні будь-якого автомобіля, який ідеально підійде під Ваші запити і бюджет

Пригін та розмитнення авто з Європи на вигідних умовах, з гарантією та оформленням!

Догори

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу!

X